63601 вул. Радянська , 24 смт Шевченкове, Шевченківський р-н, Харківська обл.

ліцей Шевченківської райради

Щоб Ви хотіли бачити на сайті ліцею?

Практичний психолог - Обушко Ірина Іванівна

Проблема, над якою працює практичний психолог:

„Сприяння збереженню здоров’я особистості шляхом психологічного супроводу ”

Основні завдання психологічної служби загальноосвітнього навчального закладу:

1. Підвищення психологічної культури всіх учасників навчально-виховного процесу (дітей, батьків, педагогічних працівників).

2. Психологічний супровід адаптаційного періоду дітей до умов навчання в 1-му, 5-му класах.

3. Визначення психологічної готовності дітей до умов навчання в школі.

4. Профілактика негативних явищ в дитячому середовищі (профілактика тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії; поширення ВІЛ/СНІДу та захворювань, що передаються статевим шляхом, бродяжництва, жорстокого поводження, торгівлі людьми, суїциду).

- Детальніше з роботою можна ознайомитися переглянувши презентацію

- Рекомендації батькам щодо виховання дитини Завантажити

- Підготовка руки дошкільника до письма Завантажити
- Профілактичне тренінгове заняття «Профілактика критичного стану емоційної напруженості» для обдарованих учнів ліцею завантажити

План проведення у Шевченківському ліцеї Шевченківської районної ради просвітницько-профілактичних заходів з питань протидії торгівлі людьми в межах Тижня з 28 листопада по 2 грудня 2016 року

План проведення у Шевченківському ліцеї Шевченківської районної ради щорічної акції «16 днів проти насильства» з 25 листопада по 9 грудня 2016 року

Поради випускникам переглянути

Я люблю своє життя! переглянути (Переглянути відео)

Проведення щорічної акції «16 днів проти насильства»

з 25 листопада по 9 грудня 2016 року

Проведення Тижня протидії торгівлі людьми

з 28 листопада по 2 грудня 2016 року

• Оформлення тематичних куточків, виставок: «Протидія жорстокому поводженню з дітьми», «Протидія насильству»,  «Рабству – ні!», «Обережно – міжнародне шахрайство!»
  • Зустріч з представником Шевченківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді із запобігання торгівлі людьми та насильства для учнів 9-А та 9-Б класів
  • Перегляд навчальних відеофільмів:

«Дві дівчинки» 7-А, 7-Б класи,

«Станція призначення - ЖИТТЯ» 9А, 9-Б класи,

«Небезпечна гра!» 11- А, 11-Б класи

• Заняття «Торгівля людьми – СТОП!»
  • Зняття «Ми проти насильства!»
  • Просвітницьке заняття «Ризики потрапляння в ситуацію торгівлі людьми» для внутрішньо переміщених осіб

• Загальношкільна акція «День боротьби з ВІЛ-інфекцією»

• Тренінг для молоді «День боротьби з ВІЛ-інфекцією»

Звіт практичного психолога просвітницько-профілактичних заходів з питань протидії торгівлі людьми в межах Тижня з 28 листопада по 2 грудня 2016 року переглянути

Заходи в рамках інформаційної кампанії до Європейського дня протидії торгівлі людьми

• Круглі столи для учнів 11-А та 11-Б класи «Безпека в наших руках»
  • Виготовлення та розповсюдження учнями 10го та 9-х класів  інформаційних  листівок та буклетів, пелагам та учням ліцею,  спрямованих на усвідомлення дітьми та молоддю знань про те, що найвищою цінністю держави є людина, її життя і здоров’я, честь, гідність, недоторканість та безпека, питань безпечної міграції та ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми.
  • Розгляд питання щодо протидії торгівлі людьми на засіданні класних керівників «Державна соціальна програма протидії торгівлі людьми 2020»
  • Підвищення обізнаності батьків щодо сучасних проявів торгівлі людьми, Інтернет небезпек для дитини, запобігання експлуатації та насилля дитини; надання інформації про заходи безпеки дитини в Інтернеті, ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми, надання інформації про можливість безкоштовно отримувати консультування з питань протидії торгівлі людьми.
  • Розміщення на інформаційних стендах інформації для учасників навчально-виховного процесу про можливість безкоштовно отримувати консультування з питань протидії торгівлі людьми.
  • Створення  інформаційних куточків  для учасників навчально-виховного процесу з питань протидії торгівлі людьми та профілактика насильства.

Протидія торгівлі людьми.

Профілактика насильства.

Створення інформаційних куточків для учнів ліцею

Тиждень психології

Національна "гаряча лінія" з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів

( працює на базі Представництва міжнародної оргванізації з міграції в Україні)

0 800 505 501 або 527 ( з мобільного)

(безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів абоентів МТС, Київстар,

пн.-пт. з 10.00 до 21.00, сб. з 10.00 до 18.00)

Національна "гаряча лінія" з попередження домашнього насильства,

торгівлі людьми та гендерної дисримінації

( працює на базі Міжнародого жіночого правозахисного центру "Ла Страда - Україна")

0 800 500 335 або 386 ( з мобільного)

Нацональна дитяча "гаряча лінія"

0 800 500 225 або 772 (для дзвінків з мобільного)

( безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів абюнентів МТС та Київстар по всій території України)

Вересень
Психологічний супровід адаптаційного періоду дітей до умов навчання в 1-х, 5-х класах

Вересень

В рамках сумісних заходів представників центрального освітнього округу в  ліцеї відбулась екскурсія для дітей старшої групи дитячого садочка «Калинка»

Дослідження готовності та адаптації першокласників.

Батьківські збори в перших класах

Тиждень протидії торгівлі людьми

Перегляд та обговорення фільму «Небезпечна гра» та «Станція призначення – ЖИТТЯ»

Січень