63601 вул. Радянська , 24 смт Шевченкове, Шевченківський р-н, Харківська обл.

ліцей Шевченківської райради


 
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Щоб Ви хотіли бачити на сайті ліцею?
Всього відповідей: 144
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Олімпіади

 

 

     
Підсумки участі команди ліцею у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад

 

Інформаційні технології

11 клас - Вітковська О.  - ІІІ місце

Інформатика

8 клас - Красноруцький В. - І місце

9 клас - Шаповалов Д. - І місце

11 клас - Чоломбитько Д. - І місце

11 клас - Вознюк А. - ІІ місце

Правознавство

11 клас - Овчаров О. - ІІІ місце

Біологія

8 клас - Красулевська К - І місце

                Венєдіктова В. - ІІ місце

9 клас - Костроміна Д. - І місце

               Єфімова К. - ІІ місце

10 клас - Пєнкіна К. - ІІ місце

11 клас - Овчаров О. - ІІ місце

Іноземна мова (англійська)

8 клас - Дерев'янко Є. - І місце

               Захарченко В - ІІ місце

10 клас - Волошин А. - ІІІ місце

11 клас - Будайчик К. - ІІ місце

                  Перепадя О. - ІІІ місце

Астрономія

10 клас - Дерев'янко С. - ІІ місце

11 клас - Вознюк А.- І місце

                 Анісіч Д. - ІІ місце

Історія

10 клас - Думановський В. - ІІ місце

11 клас - Барибіна Т. - ІІ місце

Хімія

7 клас - Думановська М. - І місце

              Красноруцький В. - ІІ місце

Фізика

8 клас - Венідіктова В. - ІІІ місце

10 клас - Аршава А. - ІІІ місце

11 клас - Чоломбитько Д. - ІІ місце

               Перепадя О. - ІІІ місце

Екологія

11 клас - Шевчик Т. - ІІ місце

Українська мова та література

8 клас - Венідіктова В. - І місце

9 клас - Ярошенко А. - І місце

10 клас - Волошин А. - І місце

11 клас - Козлова В. - ІІІ місце

              Барибіна Т. - ІІІ місце 

Математика

7 клас - Красноруцький В. - І місце

              Холопченко Л. - ІІ місце

9 клас - Шаповалов Д. - І місце

               Білий В. - ІІІ місце

10 клас - Думановський В. - І місце

11 клас - Вознюк А. - І місце

               Козлова В - ІІ місце

Географія

9 клас - Шаповалов Д. - І місце

               Білий В. - ІІІ місце

10 клас - Барибіна Т. - І місце

               Овчаров О. - ІІ місце

Обслуговуюча праця

8 клас - Кучерява В . - І місце

11 клас - Радченко Д. - І місце

              Дроздов А. - І місце

Економіка

9 клас - Шаповалов Д. - І місце

              Нетренко К - ІІІ місце

10 клас - Гончаров Е. - ІІ місце

11 клас - Овчаров О. - ІІ місце

              Чоломбитько Д. - ІІІ місце 

 

Результативність участі учнів ліцею у І (районному) етапі захисті 

науково - дослідницьких робіт

Відділення

Секція

ПІБ учня

Тема роботи

Керівник

Результат районного

етапу

Наук про Землю

Кліматологія

Барибіна Тетяна Сергіївна

Вплив агрокліматичних умов на культивовані рослини Шевченківського району

Парфілова А.В.

І

Фізики та астрономії

Експериментальна фізика

Вознюк Андрій Віталійович

Дослідження ефективності сонячної енергії на території Шевченківського району

Белюрко Г.О.

І

Хімії та біології

Зоологія, ботаніка

Єфімова Катерина  Вікторівна

Вивчення особливостей життєдіяльності та розведення у формікарії  мурах виду Lasius niger

Журавльова О.Л.

І

Історії

Історичне краєзнавство

Шаповалов Данил Максимович

Історія розвитку Шевченківського хлібокомбінату,  комбікормового комбінату

Коваленко О.Г.

учасник

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учениця 11-А класу Барибіна Тетяна посіла ІІІ місце у ІІ етапі  

захисту науково-дослідних робіт серед учнів членів МАН (керівник Парфілова А.В.)

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад:

Вітковька Олена 11-А клас - ІІ місце, олімпіада з ІКТ;

Ярошенко Анна 9-А клас - ІІІ місце, олімпіада з укр. мови та літератури;

Вознюк Євгенія 6-Б клас - ІІІ місце, олімпіада з укр. мови та літератури;

Результативність участі учнів ліцею в обласному етапі конкурсу ораторського мистецтва

клас

П.І. учня

П.І.Б.

Результативність

11

Колій Катерина

Лебідь Оксана Леонідівна

Лауреат обласного етапу

                                         Звіт

про проведення І (шкільного) етапу

Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської молоді імені Тараса Шевченка

2016/2017 навчального року в навчальних закладах

Відомості про учасників конкурсу Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради

Кількість учнів-учасників у розрізі паралелей класів

Кількість учнів, які посіли призові місця

Класи

Загальна кількість учасників

І

ІІ

ІІІ

5 класи

13

2

2

2

6 класи

12

2

2

2

7 класи

-

-

-

-

8 класи

4

1

1

1

9 класи

5

1

1

1

10 класи

5

1

-

2

11 класи

7

2

1

1

Кращі результати показали наступні учні:

Гета Карина, Гришко Дар’я, Вознюк Євгенія, Венедіктова, Валерія, Ярошенко Анна, Вінніченко Владислава, Гожа Анастасія, Козлова Валерія

 

Результативність участі учнів ліцею в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської молоді імені Тараса Шевченка та П. Яцика

клас

П.І. учня

П.І.Б.учителя

Результат участі

6

Вознюк Євгенія

Данилова М.М.

ІІІ місце

9

Ярошенко Анна

Данилова М.М.

ІІІ місце

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Поиск
Календарь
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів новин
Корисні посилання





РМО учителів інформатики Шевченківського району




Найактивніші користувачі сайту
mEtEoRit
Тести-online
  • З комп'ютером на "Ти"
  • Пошук інформації в мережі Інтернет
  • Загальні відомості про Інтернет
  • Адміни та модератори
    DN
    4udak
    kohanchik
    Admin(Рома)
    Ветал

    Shevlyceum © 2019